Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/zounka/domains/zounkan.com/public_html/edu/wp-includes/nav-menu-template.php on line 237

ورود

پایه

نام و نام خانوادگی

علی نقی زاده

سابقه مدرس

تخصص

سه تار

زبان

شرح فعالیت ها

1. فراگيری موسيقی را از كودكی با نواختن دف و تمبك و شناخت ريتمهای خانقاهی، ايرانی، تركی، كوردی آغاز نمود نوازندگی سه تار را نزد استادان فردين كريم خاوری و داريوش طلايی فراگرفته است در نوازندگی سازهای كوبه ای (دف،تمبك،كاخن) از معلمانی همچون مهدی فتحيان، آزاد صفاری و شايان رياحی بهره ها جسته است.

2. دارای مدرک آیلتس از کشور مالزی و 7 سال سابقه تدریس در برترین موسسات و مدارس کشور.

دوره های استاددرباره ما

رشد ابزار های تکنولوژیکی در آموزش و یادگیری نبز موثر بوده است. آموزش آنلاین این امکان را فراهم می کند تا با هزینه ای کم تر افراد بیشتری در زمینه های مختلف توانمند شوند. برای یادگیری در محیط های فیزیکی، فرد با هزینه های اضافی دیگری مثل رفت و آمد، ترافیک، تغذیه و… نیز روبروست.  محدود بودن به زمان و جغرافیای خاص  و برنامه زمانی خشک و غیرمنعطف نیز از دیگر چالش های یادگیری حضوری است. آموزش آنلاین با رفع تمامی این موانع، مسیر همواری برای علاقه مندان به یادگیری ایجاد کرده است. زونکن نیز در جهت حمایت از هنرجویان و دانشجویان اقدام به برگزاری دوره های آنلاین در زمینه های مختلف زبان، موسیقی، ورزشی و فنی حرفه ای کرده است. هم چنین برای علاقه مندان به دوره های حضوری، بانکی از آموزشگاه های کشور در رشته های مختلف گردآوری کرده است.

لینک های مفید

 

  • مجله زونکن
    مجله زونکن
    مطالب جذاب آموزشی، فرهنگی، هنری، ورزشی و …
حریم خصوصی کاربران | قوانین و مقررات | نقشه سایت تمامی حقوق نزد وب سایت زونکن محفوظ است ©
X