Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/zounka/domains/zounkan.com/public_html/edu/wp-includes/nav-menu-template.php on line 237

ورود

پایه

نام و نام خانوادگی

میلاد نقی زاده

سابقه مدرس

تخصص

تنبک

شرح فعالیت ها

نوازندگی را از سن ۱۰ سالگی با ساز تنبک آغار کرد و زیر نظر اساتیدی چون مهران امیراصلانی، کامبیز گنجه ای، پژمان حدادی و ارژنگ کامکار به فراگیری آن پرداخت و از سال ۱۳۸۴ ساز تار را نزد عرفان گنجه ای و آیدین علیانسب فراگرفت. وی با گروه های مختلفی از جمله گروه آوای رود، بیان(شورانگیز)، باشا، ایل، اورانوس و …به عنوان نوازنده تنبک و دف و سازهای کوبه ای همکاری داشته است. همچنین در کنسرت های متعددی با علیرضا قربانی، سالار عقیلی، سینا سرلک و علی رستمیان و … همراهی و همچنین اجراهای مختلفی در رادیو و تلویزیون و چند تیتراژ فیلم داشته است.

دوره های استاددرباره ما

رشد ابزار های تکنولوژیکی در آموزش و یادگیری نبز موثر بوده است. آموزش آنلاین این امکان را فراهم می کند تا با هزینه ای کم تر افراد بیشتری در زمینه های مختلف توانمند شوند. برای یادگیری در محیط های فیزیکی، فرد با هزینه های اضافی دیگری مثل رفت و آمد، ترافیک، تغذیه و… نیز روبروست.  محدود بودن به زمان و جغرافیای خاص  و برنامه زمانی خشک و غیرمنعطف نیز از دیگر چالش های یادگیری حضوری است. آموزش آنلاین با رفع تمامی این موانع، مسیر همواری برای علاقه مندان به یادگیری ایجاد کرده است. زونکن نیز در جهت حمایت از هنرجویان و دانشجویان اقدام به برگزاری دوره های آنلاین در زمینه های مختلف زبان، موسیقی، ورزشی و فنی حرفه ای کرده است. هم چنین برای علاقه مندان به دوره های حضوری، بانکی از آموزشگاه های کشور در رشته های مختلف گردآوری کرده است.

لینک های مفید

 

  • مجله زونکن
    مجله زونکن
    مطالب جذاب آموزشی، فرهنگی، هنری، ورزشی و …
حریم خصوصی کاربران | قوانین و مقررات | نقشه سایت تمامی حقوق نزد وب سایت زونکن محفوظ است ©
X